Francijas hokeja izlase ceturtdien Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra spēlē "Arēnā Rīga" ar rezultātu 5:3 (0:2, 3:0, 2:1) pārspēja Ungārijas valstsvienību.

Francijas hokejisti spēles pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos ar 0:2, kad ungāriem 13. minūtē precīzi meta Jānošs Hari, bet 15. minūtē vairākumu realizēja Krištofs Paps. Tomēr otrajā trešdaļā Francijai izdevās gūt trīs vārtus pēc kārtas – divreiz vairākumā precīzi meta Aleksandrs Teksjē, bet vienreiz precīzs bija Antonins Manavjans.

Trešajā trešdaļā Saša Treijē ar vārtu guvumu vairākumā panāca rezultātu 4:2 Francijas labā, taču francūžu izrāvienu apturēja Istvans Bartalis. Savukārt trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Damjēns Flerī panāca mača gala rezultātu.

Stefans da Kosta šajā mačā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet Teksjē saviem diviem vārtiem pievienoja arī vienu piespēli.

Ceturtdien šajā apakšgrupā tiksies arī Latvijas un Itālijas valstsvienības.