Nacionālajā hokeja līgā (NHL) zaudējumu arī trešajā spēlē 2015.gadā otrdien piedzīvoja latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētais klubs Bufalo "Sabres", kas nav spējis uzvarēt pamatlaikā jau 12 spēles pēc kārtas.

Otrdienas mačā Teda Nolana un Arūra Irbes trenētais "Sabres" viesos ar 1:4 piekāpās Ņūdžersijas "Devils".

Girgensons šoreiz nospēlēja 19:07 minūtes, pretinieku vārtsargu ar metieniem netraucēja, divreiz pielietoja spēka paņēmienus, reizi bloķēja pretinieku metienu, uzvarēja sešos no 11 iemetieniem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-2".

"Sabres" jau pirmajā periodā pēc Patrika Eliaša, Džordina Tūtū un Trevis Zajaca metieniem panāca 3:0. Otrajā periodā Mihails Grigorenko vairākumā vienus vārtus atguva, bet ceturtos vārtus "Devils" guva trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, kad ripu tukšos vārtos raidīja Maikls Kamaljēri.

Eliašs šajā spēlē izdarīja arī divas rezultatīvas piespēles, un līdz ar to čehu veterāns sasniedza 1000 rezultatīvo punktu robežu NHL karjerā.