Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā otrdien zaudējumu piedzīvoja Zemga Girgensona pārstāvētā un Teda Nolana vadītā Bufalo "Sabres", kas pagarinājumā ar 4:5 piekāpās Vašingtonas "Capitals".

Girgensons jau 14 mačā pēc kārtas netika pie rezultativitātes punktiem. Latviešu uzbrucējs nospēlēja 17:16 minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs +1. Otrā perioda sākumā pretinieki pārkāpa noteikumus pret Girgensonu, un šo vairākumu "Sabres" realizēja.

Par spēles galveno varoni kļuva krievu zvaigzne Aleksandrs Ovečkins, kurš guva divus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, arī pagarinājumā, palīdzot Maika Grīnam gūt uzvaras vārtus. Arī Grīns mačā guva divus vārtus, bet vēl "Capitals" labā vārtus guva Trojs Brūvers.