Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien četrus spēka paņēmienus pielietoja Bufalo "Sabres" latviešu uzbrucējs Zemus Girgensons.

Kārtējā mačā Girgensona un Latvijas izlases galvenā trenera Teda Nolana vienība "Sabres" ar 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) piekāpās Sentluisas "Blues". Tādējādi turpinājās "Blues" dominance savstarpējās spēlēs, jo kopš 1999.gada "Sabres" tikai divās no 15 spēlēm ir izdevies pieveikt pretinieku.

Girgensons nospēlēja 15:06 minūtes, pa vārtiem nemeta, četras reizes pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja septiņos no 11 iemetieniem, bet spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu "-1".

"Sabres" jau spēles 10.sekundē izvirzījās vadībā pēc Tailera Enisa gūtajiem vārtiem, taču tikpat ātri zaudēja vārtus – 69.sekundē izlīdzinājumu panāca Brendens Morovs. Pirmā perioda izskaņā Vladimirs Tarasenko guva "Blues" uzvaras vārtus, otrajā trešdaļā vēl vienu reizi izcēlās Morovs, bet pēdējā trešdaļā uzvarētājiem vārtus guva Magnuss Pājarvi.