Latvijas hokejists Zemgus Girgensons turpināja lielisko sezonas sākumu un ar rezultatīvu spēli palīdzēja Bufalo "Sabres" ar rezultātu 5:2 pārspēt Vankūveras "Canucks". Tā latvieša komandai bija trešā uzvara trīs spēlēs.

Šajā mačā Girgensons vispirms devītajā minūtē ar rezultatīvu piespēli izvirzīja Kailu Okposo izgājienā pret pretinieku vārtsargu, un "Sabres" spēlētājs šo iespēju izmantoja, panākot rezultātu 1:1. Savukārt mača 38. minūtē pēc Okposo metiena Girgensons vārtu priekšā mainīja ripas lidojuma virzienu, kas tobrīd vēlreiz ļāva panākt neizšķirtu 2:2.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 15:04 minūtes, no kurām 2:46 minūtes nospēlēja vairākumā, bet 1:17 minūtes – mazākumā. Viņš izdarīja četrus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieka metienu, kā arī uzvarēja visos iemetienos, kuros piedalījās. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šajā sezonā trīs spēlēs Girgensons jau iespējis gūt divus vārtus un izdarīt divas rezultatīvas piespēles.

"Sabres" uzvaru nodrošināja trešajā trešdaļā, kad precīzus metienus izdarīja Džefs Skiners, Teidžs Tompsons un Rasmuss Asplunds. "Canucks" ar precīziem metieniem izcēlās pirmajā trešdaļā, kad vārtus guva Bo Horvats un Džastins Doulings.

Citā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar rezultātu 1:2 pēcspēles metienos piekāpās Dalasas "Stars" vienībai.

Bļugers šajā mačā nospēlēja 20:23 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 45% iemetienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja lietderības koeficientu +1.

Šajā mačā 10 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām Mihaels Rafls izvirzīja vadībā "Stars" vienību, bet spēles 26. minūtē Džons Marino guva vārtus "Penguins" vienībai, izlīdzinot rezultātu. Spēle turpinājās līdzīgā cīņā, tāpēc uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami pēcspēles metieni, kurā uzvaru "Stars" komandai nodrošināja Aleksandrs Radulovs.

Vēl Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar rezultātu 5:0 pārspēja Monreālas "Canadiens".

Balcers šajā mačā nospēlēja 14:19 minūtes, no kurām 1:20 minūtes nospēlēja mazākumā, bet 13 sekundes vairākumā. Latvietis izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un nopelnīja lietderības koeficientu +1.

"Sharks" labā divus vārtus guva Džonatans Dālens, bet reizi precīzi bija Ēriks Karlsons, Timo Meiers un Kevins Lebanks. Savukārt vārtsargs Adins Hils Sanhosē komandas vārtos atvairīja 21 pretinieku metienu.

Visbeidzot Elvis Merzļikins palika komandas rezervē, bet Kolumbusas "Blue Jackets" ar rezultātu 1:4 piekāpās Detroitas "Red Wings".

"Blue Jackets" vārtu drošība tika uzticēta Jonasam Korpisalo, kuram izdevās tikt galā ar 41 no 43 pretinieku metieniem.

Līdz trešajai trešdaļai nevienai komandai neizdevās gūt vārtus, bet tad "Red Wings" hokejists Lukass Reimonds šajā mačā guva savus pirmos vārtus NHL karjerā, precīzi metot spēles 47. minūtē. Divas minūtes vēlāk Tailers Bertuci dubultoja savas komandas pārsvaru, tomēr Būns Dženers vienus vārtus Kolumbusas komandai drīz vien atspēlēja. Pēdējos divus vārtus "Red Wings" guva tad, kad "Blue Jackets" spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem un bez vārtsarga. Tukšos vārtus precīzi meta Vladislavs Namestņikovs un Adams Erne.