Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā savus astotos vārtus sezonā trešdien, 23. martā, guva Zemgus Girgensons, palīdzot Bufalo "Sabres" pēcspēles metienos ar 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0) pieveikt Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas "Penguins".

Girgensons, kuru atzina par spēles trešo zvaigzni, savus astotos vārtus sezonā guva četras minūtes pirms otrā perioda beigām. Latviešu uzbrucējs labi pacīnījās aiz vārtiem, ripa nonāca pie Kaila Kaila Okpozo, kurš vēlāk piespēlēja Girgensonam – sekoja precīzs latvieša metiens, kas ļāva "Sabres" atgūt vadību 2:1. Girgensons šajā sezonā 38 spēlēs ticis pie 13 rezultativitātes punktiem – astoņi goli un piecas rezultatīvas piespēles.

Visā mačā Girgensons nospēlēja 14:59 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bet cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Tikmēr Bļugers nospēlēja 10:15 minūtes, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

"Sabres" labā divus vārtus guva Teidžs Tompsons, kurš realizēja arī vienu pēcspēles "bullīti" un kuru atzina par spēles spožāko zvaigzni. "Sabres" pēcspēles metienos uzvarēja ar 2:0, vēl vienu izgājienu realizējot Aleksam Tačam. "Penguins" rindās precīzi metieni pamatlaikā Sidnijam Krosbijam, Jevgeņijam Malkinam un Krisam Letangam.