Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons realizēja uzvaru nesošo pēcspēles metienu, palīdzot Bufalo "Sabres" komandai izcīnīt pirmo uzvaru sezonā.

"Sabres" hokejisti izbraukumā ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0) pēc spēles metienu sērijā uzvarēja Karolīnas "Hurricanes" komandu.

Girgensonam "bullītis" bija jāizpilda astotajā metienu sērijā, un viņš savu iespēju izmantoja, sagādājot pirmo uzvaru savai komandai šajā sezonā.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 16:28 minūtes, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem, veicot četrus spēka paņēmienus, uzvarot 56 procentos iemetienu, kā arī 2:24 minūtes spēlējot mazākumā.

Sezonas sākums Girgensonam izvērties veiksmīgs, jo viņš pirmajās divās spēlēs guva divus vārtus, taču pirmdien pret "Ducks" latvietis palika sausā.

"Sabres" komandā mača pamatlaikā divus vārtus guva Markus Folinjo, bet reizi precīzs bija Braiens Džionta. Savukārt "Hurricanes" rindās precīzi bija Railijs Nešs, Kriss Terijs un Zaks Boičuks.

"Sabres" komandai izcīnītie divi punkti ļāva NHL Austrumu konferencē pakāpties no pēdējās uz 14.pozīciju.