Hokeja čempionāts Rīgā: ātrāk varētu sākties atsevišķo biļešu tirdzniecība
Foto: LETA

Biļešu tirdzniecība uz atsevišķām 2023. gada pasaules hokeja čempionāta spēlēm "Arēna Rīga" tiks uzsākta jau pavisam drīz, informē Latvijas Hokeja federācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz šim biļešu tirdzniecība norisinājās divos posmos – loterijas periods un dienas biļešu iegāde. Latvijas orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis atklāja, ka līdzjutēju tik ilgi gaidītais brīdis ar atsevišķo biļešu pieejamību varētu pienākt ātrāk nekā tika plānots.

- Kā līdz šim aizritējusi biļešu izloze un dienas biļešu iegāde?

- Visu biļešu iegādes procesu varētu sadalīt trijos posmos. Sākotnēji interesenti varēja piedalīties izlozē un laimēt iespēju pirmajiem iegādāties dienas biļetes. Jāsaka, ka šis posms aizritēja samērā aktīvi, un mūsu prognozes par pārdošanas rezultātiem piepildījās.

Tad notika publiskā dienas biļešu iegāde. Šeit ievērojami lielāka interese par dienas biļetēm bija no ārvalstu fanu puses. Tomēr ar sasniegtajiem rezultātiem esam apmierināti.

Savukārt noslēdzošais posms ir biļetes uz atsevišķām spēlēm. Jāsaka, ka šis ir karstākais un līdzjutēju visvairāk gaidītais brīdis. Varu atklāt nelielu noslēpumu - tas būs nedaudz ātrāk nekā sākotnēji plānots.

- Vai biļetes uz atsevišķām spēlēm varēs iegādāties jau šogad?

Šobrīd nevaru pateikt konkrētu datumu, taču, visticamāk, tas notiks decembrī. Līdz ar to hokeja līdzjutēji varēs savus tuviniekus iepriecināt ar hokeja spēļu biļeti kā Ziemassvētku dāvanu.

Cik maksās biļetes uz atsevišķām spēlēm?

Kā zināms, šobrīd "Arēna Rīga" varam piedāvāt vien nedaudz vairāk kā 6000 sēdvietas. Darbs kopā ar IIHF un INFRONT turpinās, bet jau šobrīd zinām, ka būs iespēja piedāvāt arī trešās kategorijas biļetes. Lētākās biļetes trešajā kategorijā varēs iegādāties no 9 eiro. Savukārt uz Latvijas hokeja izlases spēlēm trešajā kategorijā biļetes maksās 49 eiro. Tāpat biļetes varēs nopirkt gan otrajā, gan pirmajā kategorijā. Tur cenas svārstīsies no 19 līdz 135 eiro par vienu apakšgrupas spēli.

Kā jau minēju iepriekš, uz Latvijas spēlēm būs pieejamas biļetes arī ceturtajā kategorijā jeb stāvvietā. Šobrīd tiek fiksētas vēl TV kameru vietas trešajā līmenī, tādēļ publiskajā tirdzniecībā tās varēs nopirkt ne ātrāk kā februārī. Biļetes uz Latvijas spēlēm šajās vietās maksās 25 eiro.


Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.