Ar rezultatīvu piespēli Čehijas augstākās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē svētdien izcēlās latviešu aizsargs Jēkabs Rēdlihs, bet viņa un uzbrucēja Jura Štāla pārstāvētā Karlovi Vari "Energie" komanda savā laukumā ar 2:4 (2:4, 0:0, 0:0) zaudēja Triņecas "Ocelari".

Aizsargs palīdzēja komandai gūt otros vārtus, kad spēles astotajā minūtē rezultāts kļuva 2:1 mājinieku labā. Trešdaļas turpinājumā gan "Energie" komanda zaudēja trīs vārtus pēc kārtas.

Rēdlihs laukumā pavadīja 21 minūti un 50 sekundes, veicot piecus metienus pa vārtiem, izdarot divus spēka paņēmienus, bloķējot vienu raidījumu, nopelnot divas noraidījuma minūtes un paliekot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šīs sezonas 21 spēlē Rēdlihs izcēlies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Štāls uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 16 sekundes, izceļoties ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pēdējo 11 spēļu laikā "Energie" komanda guvusi vien trīs uzvaras.

Citviet Liberecas "Bili Tygri" komandas pieteikumā svētdien atkal nebija uzbrucēja Kobas Jasa.

Čempionāta kopvērtējumā "Bili Tygri" un "Energie" ar 26 punktiem attiecīgi 20 un 21 cīņā dala astoto un devīto vietu..