Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Ronalda Kēniņa pārstāvētais klubs Vankūveras "Canucks" ar 1:3 zaudēja Čikāgas "Blackhawks", kas tādējādi sev garantēja iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā.

Ķēniņš nospēlēja 13:49 minūtes, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-2".

Spēles septītajā minūtē Teuvo Terevainens guva "Blackhawks" pirmos vārtus, bet pirmā perioda izskaņā Dereeks Dorsets izlīdzināja rezultātu. Izšķirošo pārsvaru Čikāgas hokejisti panāca pēdējās trešdaļas vidū, kad divarpusi minūšu laikā vārtus guva Džonatans Tēvss un Markuss Krīgers.