Krievijas U-20 izlase zaudē arī zviedriem
Foto: Reuters/Scanpix

Krievijas hokeja izlase U20 pasaules čempionātā otrdien piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, ar 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) piekāpjoties Zviedrijas junioriem

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uzvaru Zviedrijas hokeja izlasei nodrošināja tās debitants, vārtsargs Robins Lēners, kurš neielaida savos vārtos nevienu ripu un atvairīja 30 metienus, bet viņa komandas biedri divreiz pārspēja Krievijas izlases vārtsargu Dmitriju Šikinu.

Vārtus Zviedrijas izlases labā guva Jespers Fasts un komandas kapteinis Antons Landers, turklāt abi vārti tika gūti pirmajā trešdaļā.

Atgādinām, ka pirmajā čempionāta B grupas spēlē Krievijas juniori ar 3:6 piekāpās Kanādai, kura savā otrajā čempionāta spēlē ar 7:2 sagrāva čehus.

B grupā pa divām uzvarām ir Kanādai un Zviedrijai, līdere, pateicoties labākai vārtu starpībai, ir Kanāda. Pa diviem zaudējumiem ir Krievijai un Norvēģijai.

A grupā otrdienas spēlēs uzvaras guva ASV izlase, kas ar 6:1 (2:0, 4:1, 0:0) uzvarēja Slovākiju, bet Somija ar 4:0 pieveica Šveices juniorus.

Grupas kopvērtējuma līderi ir mājinieki amerikāņi, par vienu punktu mazāk ir somiem. Bez uzvarām šai grupā ir Slovākijas un Vācijas izlases.

Tags

Hokejs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form