Krievijas U-20 hokeja izlase svinējusi pirmo uzvaru pasaules čempionātā, ar 8:2 (2:2, 1:0, 5:0) sagraujot B grupas pastarīšus norvēģus.

Divus periodus Norvēģijas izlase spēja izrādīt pretestību Krievijas jaunajiem hokejistiem, taču trešajā trešdaļā „kapitulēja” bez ierunām, ielaižot savos vārtos piecas ripas. Tādējādi Krievijas izlase svinēja pirmo uzvaru šai turnīrā, bet norvēģi piedzīvoja ceturto zaudējumu.

B grupas kopvērtējumā krievi pacēlušies uz trešo vietu, apsteidzot čehus, kuri piedzīvoja otro zaudējumu trijās spēlēs, ar 3:6 piekāpjoties Zviedrijas U-20 izlasei.

A grupas kopvērtējuma vadībā atgriezās ASV izlase, kas ar 4:0 uzvarēja Vāciju, bet Šveice svinēja otro uzvaru čempionātā, ar 6:4 pieveicot slovākus.

Piektdien komandas aizvadīs pēdējās grupu turnīra spēles.