Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien izcīnīja Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Vinipegas "Jets" komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvējus Bostonas "Bruins".

Kulda šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 55 sekundes, spēlējot tikai vienādos sastāvos, bet metienus pa vārtiem neizdarīja un soda minūtes nenopelnīja, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficentu +2.

"Jets" komandas labā vārtus guva Endrū Leds un Braiens Litls, bet "Bruins vienībā vienīgo reizi precīzs bija Šons Tortons.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā Vinipegas komanda ar 28 punktiem 27 spēlēs ir devītajā vietā, zaudējot vienu pozīciju Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Otavas "Senators" vienībai.