Rezultatīvu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien izpildīja Latvijas aizsargs Artūrs Kulda, palīdzot viņa pārstāvētajai Čikāgas "Wolves" komandai savā laukumā ar rezultātu 9:3 (2:2, 5:0, 2:1) sagraut Toronto "Marlies" vienību.

Šajā mačā Kulda pamanījās arī izdarīt trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīt četras soda minūtes un cīņu noslēgt ar pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Zīmīgi, ka laikā, kad Kulda trešās trešdaļas sākumā izcieta četras soda minūtes, kuras nopelnīja par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju, "Wolves" komanda gan guva, gan zaudēja vārtus.

Šajā mačā uzvarētājiem lielisku sniegumu nodemonstrēja Naidžels Deiviss, kurš guva četrus vārtus.

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā "Wolves" ar 45 punktiem 40 spēlēs joprojām ieņem piekto vietu Rietumu konferences Rietumu divīzijas kopvērtējumā.

Savukārt cita Latvijas hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Binhemtonas "Senators" ar 36 punktiem 36 spēlēs atrodas piektajā vietā Austrumu konferences Austrumu divīzijā.