Latvijas hokeja valstsvienība pirmajā pārbaudes spēlē pirms 2021. gada pasaules čempionāta izbraukumā ar rezultātu 2:1 pagarinājumā pārspēja Slovākijas valstsvienību.

Latvijas izlase izlase jau trešajā minūtē nonāca iedzinējos, kad Adams Liškā vārtu priekšā bija aktīvākais cīņā par ripu un iedabūja to Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos.

26. minūtē Latvija rezultātu izlīdzināja, kad skaistu uzbrukumu ar metienu tukšajā vārtu stūrī stūrī realizēja Mārtiņš Karsums. Turpinājumā cīņa bija sīva un līdzīga, taču vārtus neizdevās gūt. Uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams pagarinājums, kurā pārsvarā uzbruka Slovākija, taču teicamas iespējas slovāki neizmantoja. Tad Latvija vienīgajā uzbrukumā izrāva uzvaru, precīzi metot Renāram Krastenbergam.

Latvijas izlase šajā mačā izdarīja 19 metienus pa vārtiem, bet Slovākija meta 29 reizes.

Trešdien abas komandas tiksies atkārtoti.

14. un 15. maijā Latvijas izlase mājās pret Šveici aizvadīs savas pēdējās divas pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.