Latvijas sieviešu hokeja izlase pirmdien Itālijā izcīnīja pirmo uzvaru pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas turnīrā, ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pieveicot Polijas valstsvienību.

Latvijai tā bija pirmā uzvara divās spēlēs, bet polietes piedzīvoja otro zaudējumu divās cīņās.

Otrā perioda izskaņā Latvija izmantoja divu spēlētāju vairākumu un Sarma Ozmena pārspēja pretinieču vārtsardzi. Pēdējās trešdaļas vidū Olīvija Tomčoka panāca izlīdzinājumu, bet nepilnas trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Latvijai uzvaras vārtus guva 21 gadu vecā Anna Katrīna Lagzdiņa.

Atgādinām, ka Latvijas hokejistes pirmajā spēlē svētdien ar 1:5 zaudēja mājiniecēm itālietēm. Turnīra turpinājumā Latvijas hokejistēm vēl jātiekas ar Ķīnu, Koreju un Kazahstānu. Turnīra uzvarētāja iegūs tiesības nākamgad spēlēt pirmās divīzijas A grupā, bet vājākā komanda izkritīs uz otro divīziju.