Latvijas hokeja izlase trešdien pārbaudes turnīrā Šveices pilsētā Fispā ar rezultātu 2:6 (1:2, 1:1, 0:3) piekāpās Slovākijas valstsvienībai.

Latvijas hokejisti šajā mačā pirmie izvirzījās vadībā, kad ar tālu metienu ceturtajā minūtē izcēlās Jānis Jaks. Līdz 17. minūtei rezultāts nemainījās, bet tad Latvijas hokejisti nonāca lielajā mazākumā, un 25 sekunžu laikā Slovākija guva divus vārtus. Vispirms precīzi meta Jozefs Balāžs, bet slovākus vadībā izvirzīja Martins Gernats, kuram gan palīdzēja rikošets.

Otrajā trešdaļā jau pēc nospēlētām 58 sekundēm Latvijas izlase ilgā uzbrukumā rezultātu izlīdzināja, un Deniss Smirnovs saņēma piespēli vārtu tuvumā un ievirzīja ripu vārtos. Slovākijas izlase 29. minūtē atkal spēlēja vairākumā, un Pavols Regenda vēlreiz spēja sodīt latviešus par nedisciplinēto spēli.

Latvijas izlases vārtos stājās Ēriks Vītols, kurš nomainīja Ivaru Punnenovu, tomēr arī viņš bija spiests kapitulēt. 50. minūtē precīzs bija Miroslavs Muha, piecas minūtes vēlāk Roberts Varga panāca rezultātu 5:2 Slovākijas labā. Mača gala rezultātu Slovākija panāca ar metienu tukšos vārtos.

Ceturtdien pulksten 20.45 Latvija spēlēs ar Šveici.

Latvijas izlases sastāvs turnīram Šveicē:
vārtsargi: Ivars Punnenovs (Langnavas "Tigers", Šveice), Ēriks Vītols (Rīgas "Dinamo"), Artjoms Ļeščenko (Hokeja Skola "Rīga");

aizsargi: Ralfs Freibergs, Kristaps Zīle, Kārlis Čukste, Patriks Ozols (visi - Rīgas "Dinamo"), Jānis Jaks ("Soči", Krievija), Uvis Jānis Balinskis (Litvīnovas "Verva", Čehija), Roberts Mamčics (Zlīnas "PSG Berani", Čehija), Nauris Sējējs ("La Chaux-de-Fonds", Šveice);

uzbrucēji: Nikolajs Jeļisejevs, Daniels Bērziņš (abi - Rīgas "Dinamo"), Kaspars Daugaviņš ("Bern", Šveice), Ronalds Ķēniņš ("Lausanne", Šveice), Deniss Smirnovs (Ženēvas "Servette", Šveice), Toms Andersons ("La Chaux-de-Fonds", Šveice), Rodrigo Ābols ("Orebro", Zviedrija), Roberts Bukarts (Vītkovices "Ridera", Čehija), Mārtiņš Dzierkals (Pilzenes "Škoda", Čehija), Andris Džeriņš (Lincas "Black Wings", Austrija), Renārs Krastenbergs ("Villacher SV", Austrija), Rihards Marenis ("Vita Hasten", Zviedrija).