Uzvaru smagā cīņā pasaules čempionāta pirmajā divīzijā priekšpēdējā spēlē A grupā piektdien izcīnīja Latvijas U-20 hokeja izlase, kas tikai ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pieveica Itālijas vienaudžus.

Latvijas labā uzvaras vārtus otrā perioda devītajā minūtē guva Zemgus Girgensons.

Latvijas komandas vārtus šoreiz sargāja Jānis Kalniņš, kurš atvairīja visus 20 metienus. Latvijas hokejisti pa pretinieku vārtiem izdarīja 40 metienus.

Arī šajā spēlē kāds no Latvijas izlases spēlētājiem nopēlnīja noraidījumu līdz mača beigām - piecas minūtes pirms pirmā perioda beigām lielo noraidījumu par grūšanu apmalē nopelnīja Kristians Pelšs.

Atgādinām, ka turnīra pirmajās divās spēlēs Latvija izcīnīja pārliecinošas uzvaras – ar 6:1 pār Lielbritāniju un 9:0 pār Ukrainu. Savukārt ceturtdien trešajā spēlē Latvija sīvā cīņā tikai ar 2:1 pieveica Japānu.

Tagad Latvijas U-20 izlase izšķirošajā spēlē par iekļūšanu augstākajā divīzijā svētdien tiksies ar mājinieci Baltkrieviju.