Pārliecinošu uzvaru arī otrajā spēlē pasaules čempionātā pirmajā divīzijā otrdien izcīnīja Latvijas U-20 hokeja izlase, kas Baltkrievijā A grupas turnīrā ar 9:0 (3:0, 2:0, 4:0) sagrāva Ukrainas vienaudžus.

Pirmajā periodā piektajā minūtē divu spēlētāju vairākumu izmantoja Raimonds Tūbelis, 11.minutē Kārlis Kalvītis vairākumā panāca 2:0, bet 19.minūtē Artūrs Salija palielināja Latvijas pārsvaru līdz 3:0. Otrajā periodā vārtus vēl guva Ralfs Freibergs un Zemgus Girgensons, bet pēdējā trešdaļā vēl izcēlās Juris Upītis, Elvijs Biezais, Kristians Pelšs un Ģirts Jansons.

Latvijai otrajā spēlē pēc kārtas bija nospiedošs pārsvars - Latvijas hokejisti izdarīja 47 metienus, bet Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš atvairīja visus 20 metienus.

Atgādinām, ka Baltkrievijā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas pirmajā spēlē Latvijas U-20 izlase ar 6:1 sagrāva Lielbritāniju.