Tampabejas "Lightning" bez Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera sastāvā piektdien Vinipegā cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Tampabejas "Lightning" izbraukumā zaudēja Vinipegas "Jets", kas izrādījās pārāka ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0), svinot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Jau ziņots, ka Balcers pēc ķermeņa augšdaļas traumas gūšanas nav spēlējis kopš 25.novembra, kad iedzīvojās savainojumā mačā ar Sentluisas "Blues". Treniņos viņš jau piedalās, taču kontakta cīņās neiesaistās.

Pirmos vārtus spēlē 12.minūtē gan guva viesi, izceļoties Entonijam Sirellli.

39 sekundes pirms trešdaļas beigām rezultātu izlīdzināja Pjērs Liks Dibuā, bet otrā perioda 95.sekundē "zibeņus" vadībā atkal izvirzīja Ņikita Kučerovs - 2:1.

Atlikušajā laikā vārtus guva mājinieki, 28.minūtē Dibuā gūstot vārtus vairākumā, 46.minūtē vairākumā izceļoties Kailam Konoram, bet minūti un 26 sekundes pirms mača beigām mazākumā tukšos vārtos ripu ieraidot Morgenam Beronam.

Sirelli šajā mačā piedalījās abu vārtu gūšanā (1+1), bet mājiniekiem aizsargs Džošs Morisejs sakrāja trīs rezultatīvas piespēles. Pa diviem punktiem sakrāja Berons (1+1) un Marks Skaifels (0+2), bet vārtos Konors Helebiks atvairīja 26 Tampabejas hokejistu metienus.

"Lightning" ar 49 punktiem 38 mačos Austrumu konferencē ieņem septīto vietu, kamēr "Jets" ar 51 punktu 39 spēlēs ir trešā Rietumos.

Nākamo spēli "Lightning" aizvadīs otrdien savā laukumā, kad uzņems latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets".