Latvijas izlases hokejists Elvis Merzļikins pirmdien no rezervistu soliņu noraudzījās, kā viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas "Blue Jackets" ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) mājās pieveic līgas līderi Vašingtonas "Capitals".

Viesi no Vašingtonas spēles gaitā izpildīja 30 metienus, no kuriem visus tvēra "Blue Jackets" vārtsargs Jonass Korpisalo.

Savukārt mājiniekiem pietika ar 21 raidījumu pa Breidena Holtbija cietoksni, lai spētu trīs reizes izcelties. Mača pirmajā periodā ar vārtu guvumu atzīmējās Ēriks Robinsons, bet pēdējā trešdaļā divas ripas pretinieku vārtos raidīja Dānijas hokejists Olivers Bjorkstrands.

Bjorkstrands tika nosaukts par spēles otro zvaigzni, bet pirmās zvaigznes godu izpelnījās Merzļikina aroda brālis Korpisalo. Somijas hokejists otro reizi šosezon saglabāja savus vārtus neskartus.

Merzļikins laukumā pēdējo reizi devās sestdien, kad vārtsargu nomainīja pēc 20 nospēlētām minūtēm un diviem ielaistiem vārtiem pret Otavas "Senators" vienību.

"Blue Jackets" vienība ar 33 spēlēs izcīnītiem 32 punktiem atrodas 13. pozīcijā Austrumu konferencē. Nākamais mačs vienībai jau paredzēts otrdien, tai viesojoties pie Detroitas "Red Wings" kluba.

Savukārt bez Rūdolfa Balcera spēlējošā "Senators" vienība pirmdien ar 1:6 (0:1, 1:5, 0:0) piedzīvoja sakāvi pret Floridas "Panthers" komandu. Balcers vēl joprojām atrodas Amerikas hokeja līgas (AHL) komandas Belevilas "Senators" rīcībā. Fārmklubam nākamā spēle paredzēta trešdien, kad komanda uzņems Utikas "Comets".