Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē trešdien, 28. septembrī, Kolumbusas "Blue Jackets" ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) pieveica Bufalo "Sabres", bet abas komandas šoreiz iztika bez latviešu palīdzības.

"Sabres" šajā mačā neiesaistīja Zemgu Girgensonu, savukārt "Blue Jackets" atpūtu deva latviešu vārtsargam Elvim Merzļikinam.

"Blue Jackets" vārtus mačā sargāja Daniils Tarasovs un Džets Grīvzss. Tarasovs atvairīja deviņus no desmit metieniem, bet Grīvzss atvairīja visus 13 metienus.

Pirmā perioda vidū Emīls Bemstrēms un Kirils Marčenko nepilnu piecu minūšu laikā panāca 2:0 "Blue Jackets" labā. Otrajā periodā Čeiss Priskijs vienus vārtus atguva, bet pēdējā trešdaļā "Blue Jackets" uzvaru nostiprināja Jakubs Vorāčeks un Karsons Mejers.