Ņujorkas "Rangers" ceturtdien Sentpolā Nacionālās hokeja līgas (NHL) izbraukuma spēlē guva septiņus vārtus, bet Artemijs Panarins izcēlās ar četriem rezultativitātes punktiem uzvarā pār Minesotas "Wild".

Ņujorkas "Rangers" viesos uzvarēja ar 7:3 (3:0, 1:1, 3:2), svinot otro panākumu divos mačos.

Panarins sakrāja četrus (1+3) rezultativitātes punktus, divus vārtus guva Kriss Krīders, bet pa diviem punktiem sakrāja Vinsents Trošeks, Edams Fokss (abiem - 1+1), Aleksī Lafrenjērs un Mika Zibanejads.

Pretinieku rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Mets Boldijs.

Pirmo oficiālo spēli Filadelfijas "Flyers" galvenā trenera amatā uzvarēja Džons Tortorella, "lidotājiem" mājās pieveicot Ņūdžersijas "Devils" ar 5:2 (1:1, 2:0, 2:1).

Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Treviss Koneknijs un Morgens Frosts, bet divas rezultatīvas piespēles sakrāja

Kevins Heizs, Džeimss van Rimsdīks, Teners Lačinskis, Ivans Provorovs un Tonijs Deandželo.

Viesiem rezultīvām piespēlēm abos vārtu guvumos tika Jespers Brats.

Uzvarētāju rindās 35 metienus atvairīja Kārters Hārts.

Vēl vienā mačā Toronto "Maple Leafs" savā laukumā pārspēja Vašingtonas "Capitals" ar 3:2 (1:2, 1:0, 1:0).

Septītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Džons Tavaress, bet viesi ar Nika Dauda un Markusa Jūhansona metieniem izvirzījās vadībā ar 2:1.

Uzvaru Toronto klubs panāca ar Kalles Jarnkroka metienu otrajā un Ostona Metjūza trešajā trešdaļā gūtajiem vārtiem, divu pirmo vārtu gūšanā ar rezultatīvām piespēlēm piedaloties Morgenam Rilijam.

Iļja Samsonovs atvairīja 24 no 26 metieniem, bet viesiem 36 metienus atvairīja Čārlijs Lindgrens.