Rīgas "Prizma" svētdien izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā izcīnīja trešo uzvaru pār Hokeja skolu "Rīga" (HS "Rīga") un nodrošināja vietu "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfinālā.

"Prizma", kas regulāro sezonu noslēdza ceturtajā vietā, sērijas trešajā mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja HS "Rīga", sērijā līdz trīs uzvarām gūstot panākumu ar 3-0.

Pirmajā trešdaļā "Prizmu" vadībā izvirzīja Everts Ozols, bet otrā perioda sākumā mājiniekiem vajadzēja tikai 35 sekundes, lai rezultātu izlīdzinātu, vairākumā vārtus gūstot Kristeram Ansonam.

Trešajam periodam noslēdzoties bez precīziem metieniem, pagarinājuma ceturtajā minūtē uzvaru nesošos vārtus guva Edijs Brahmanis.

"Prizmas" vārtus sargāja Jānis Auziņš, kurš tika galā ar 24 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Aksels Ozols atvairīja 18 ripas.

Svētdien maču vēl aizvadīs regulārās sezonas čempione "Mogo"/LSPA, kas sērijā pret Viļņas "Hockey Punks" ir vadībā ar 2-0 un arī šodien var nodrošināt vietu pusfinālā.

OHL "play-off" iekļuva turnīra astoņas no deviņām regulārajā čempionātā startējušajām vienībām. Sezona noslēgusies jau "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga" hokejistiem, kuri ierindojās devītajā vietā.

2021./2022. gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".