"Rīga" hokejisti sestdien izbraukumā piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē.

Rīdzinieki ar rezultātu 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) otro reizi divās dienās piekāpās Sahalīnas "Akuli.

Mājinieki izvirzījās vadībā jau pēc spēlētām 52 sekundēm, taču vēl pēc desmit minūtēm neizšķirtu panāca Ģirts Silkalns, kurš vārtus vairākumā guva pēc Ričarda Beņislavska un Alekša Burkita piespēlēm.

Spēles 15. minūtē Sahalīnas vienība, gūstot vārtus vairākumā, atkal izvirzījās vadībā, un rīdzinieki vairs nespēja gūt vārtus šajā mačā.

"Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 33 punktiem 58 spēlēs ieņem 16. vietu 17 komandu konkurencē, bet "Akuli" ar 35 punktiem ir par divām pozīcijām augstāk.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.