Latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien guva vārtus, kas palīdzēja viņa pārstāvētajai Šveningeres "Wild Wings" gūt uzvaru Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā.

"Wild Wings" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pārspēja Krēfeldes "Pinguine" vienību.

Bukarts vārtus guva divarpus minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad atklāja mača rezultātu. Latvijas uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon viņš 32 mačos guvis septiņus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles, tikdams pie pozitīva lietderības koeficienta +2.

Tikmēr laukumā atgriezies aizsargs Arvīds Reķis, kura pārstāvētā Augsburgas "Panther" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) pārspēja Ingolštates ERC vienību.

Reķis uz ledus pavadīja 12 minūtes un 51 sekundi, tikdams pie divām soda minūtēm un neitrāla lietderības koeficienta.

Pieredzējušais aizsargs šajā sezonā 33 spēlēs guvis vienus vārtus, veicis astoņas rezultatīvas piespēles un ticis pie neitrāla lietderības koeficienta.

Ar 94 punktiem 42 spēlēs DEL turnīra līderpozīcijā atrodas Manheimas "Adler", bet ceturto vietu ar 71 punktu ieņem Augsburgas "Panther", kamēr priekšpēdējā 14 komandu konkurencē ir 41 punktu guvusī Šveningeres "Wild Wings"