Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien latvietis Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda ar rezultātu 2:4 piekāpās Toronto "Maple Leafs".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 10:38 minūtes, kuru laikā viņš tika pie divu minūšu noraidījuma un izdarīja divus spēka paņēmienus.

Pirmajā periodā "Maple Leafs" spēlētāji Leo Komarovs, Ostons Metjūzs un Džeimss van Rīmdaiks guva vārtus 43 sekunžu laikā, ieliekot pamatus uzvarai. Otrajā periodā Raiens O'Reilijs vienus vārtus atguva "Sabres" vienībai, bet trešajā periodā Nazems Kadri atjaunoja trīs vārtu pārsvaru Toronto vienībai. Spēles noslēgumā Džeks Eikels guva otros vārtus Bufalo komandai.

Šajā mačā Metjūzs kļuva par rezultatīvāko debitantu "Maple Leafs" komandas vēsturē. Viņš šosezon iekrājis jau 67 rezultativitātes punktus.

Trīs spēles pirms regulārā čempionāta beigām "Sabres" Austrumu konferencē ieņem 14. vietu ar 76 punktiem, bet cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs jau zudušas.