Latvijas aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētais Dalasas "Stars" sestdien savā laukumā ar 3:2 (1:0, 0:2, 2:0) Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pārspēja Nešvilas "Predators" komandu.

Kārlis Skrastiņš laukumā pavadīja vairāk kā 17 minūtes, rezultativitātes punktus neguva, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs, +2.

Pirmajā trešdaļā Toms Vandels izvirzīja vadībā Dalasas komandu, taču jau pēc otrā perioda mājinieki bija nonākuši zaudētāju lomā ar 1:2. Trešās trešdaļas septītajā minūtē Alekss Goligoski izlīdzināja rezultātu, gūstot pirmos vārtus savas jaunās komandas labā, bet 17. minūtē Luī Ēriksons guva uzvaras vārtus "Stars" labā, realizējot skaitlisko vairākumu.

"Stars" šī bija tikai trešā uzvara pēdējās 11 spēlēs, bet "Predators" piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas. Dalasas komandai šī bija svarīga uzvara, kas Rietumu konferences kopvērtējumā ļāva tai pacelties uz septīto vietu.