Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē Kārļa Skrastiņa pārstāvētā komanda Dalasas "Stars" nenosargāja divu vārtu pārsvaru un cieta sagrāvi 3:7 (0:1, 3:2, 0:4) cīņā ar Detroitas "Red Wings".

Vēl otrā perioda septītajā minūtē "Stars" bija vadībā ar 3:1, taču spēles otrajā daļā ielaida sešus vārtus un cieta sagrāvi.

Skrastiņš laukumā bija 16:19 minūtes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pats bloķēja arī vienu pretinieku metienu, bet cīņu pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu "+1".

Pirmo "hat trick" karjerā sasniedza "Red Wings" 26 gadus vecais uzbrucējs Patriks Īvss, bet vēl vārtus uzvarētājiem guva Jirži Hudlers, Niklass Lidstrēms, Breds Stjuarts un Kriss Dreipers. "Stars" labā vārtus guva Breds Ričardss, Marks Fistriks un Džeimijs Benns.