Latvijas uzbrucējs Eduards Tralmaks svētdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē guva otros vārtus šosezon, viņa pārstāvētajai Providensas "Bruins" izcīnot uzvaru izbraukumā.

"Bruins" viesos ar 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) pārspēja Kristiāna Rubīna vienību Toronto "Marlies". Latvijas aizsargs, lai arī jau tika nosūtīts atpakaļ no Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Toronto "Maple Leafs" uz AHL vienību, svētdien "Marlies" pieteikumā nebija.

Tralmaks guva vārtus trešajā trešdaļā, panākot 4:1. Viņš arī spēles laikā astoņas reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Eduards Tralmaks šajā AHL sezonā guvis divus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē vārtsarga Artūra Šilova Ebotsfordas "Canucks" izbraukumā ar rezultātu 2:5 (1:2, 1:2, 0:1) piekāpās Sanhosē "Barracuda".

Šilovs spēles 28.minūtē nomainīja Maiklu Dipjetro, kura sargātajos vārtos Sanhosē vienība jau bija raidījusi četras ripas.

Latvijas vārtsargs laukumā bija 32 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā atvairīja sešus no septiņiem pretinieku metieniem.