Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē neticamu golu pagarinājuma pēdējā sekundē guva Kalgari "Flames" uzbrucējs Metjū Tkačuks, bet viņa komanda ar 6:5 pieveica Našvilas "Predators".

Mačā aizraujošākie notikumi risinājās trešajā periodā un pagarinājumā. Pirms pēdējā perioda "Flames" zaudēja ar 1:4, bet panāca neizšķirtu 4:4. 102 sekundes pirms pamatlaika beigām Ostins Vatsons atguva "Predators" vadību, bet mača spožākā zvaigzne Tkačuks 43 sekundes vēlāk atjaunoja līdzsvaru duelī.

Pagarinājuma pēdējās sekundēs "Flames" izveidoja uzbrukumu, kuru ar skaistu golu noslēdza Tkačuks. Amerikāņu hokejists pamanīja no pretinieka atlēkušo ripu un sekundi pirms pagarinājuma beigu signāla raidīja to vārtos, nūju turēdams starp kājām.