Par pasaules čempioni 20 kilometru soļošanā trešdien kļuva krieviete Olga Kaņiskina, bet Latvijas soļotāja Agnese Pastare ierindojās 28.vietā.

Uzvarētāja distanci veica vienā stundā, 29 minūtēs un 42 sekundēs; Pastares rezultāts bija 1:37:48.

Distances laikā Pastare nozīmīgi uzlaoja savu rezultātu - pie piecu kilometru atzīmes viņa atradās 39.pozīcijā, 10 kilometru punktā bija zaudējusi vienu pozīciju, bet piecus kilometrus pirms finiša bija pacēlusies uz 32.vietu un pēdējā trases nogrieznī vēl par četrām pozīcijām uzlaboja savu sniegumu.

Sudraba godalgu ieguva ķīniete Hona Ļu, kura Kaņiskinai piekāpās tikai 18 sekundes - 1:30:00, bet bonza tika vēl vienai Krievijas soļotājai, Aņisjai Kirdjapkinai - 1:30:13.

Devītajā vietā ierindojās lietuviete Kristīna Saltanoviča (1:08:47), bet viņas tautiete Brigita Virbalīte finišēja tieši pirms Agneses Pastares, 27.vietā (1:12:56).