Latvijas trīssoļlēcējs Elvijs Misāns ceturtdien izcīnīja sesto vietu pasaules Universiādes finālsacensībās.

Finālsacensību sešos lēcienos Misānam sekmīgs bija tikai pirmais, kurā viņš aizlēca 16,58 metrus tālu, sasniedzot jaunu personisko rekordu.

Tikmēr uzvaru ar rezultātu 17,31 metrs izcīnīja slavenais portugālis, Pekinas olimpisko spēļu čempions Nelsons Evora.

Kvalifikācija šajā distancē tika aizvadīta otrdien, kad Misāns ar rezultātu 16,10 metri, kas bija viņa sezonas labākais rezultāts, uzrādīja 11.labāko rezultātu.

Kā ziņots, iepriekš ceturtdien sesto vietu 1500 metru skrējienā izcīnīja arī Dmitrijs Jurkevičs.

Vēl ceturtdien šķēpmešanas finālsacensībās startēja Gundega Grīva, kura ar rezultātu 48,06 metri ierindojās 11.pozīcijā 15 dalībnieču konkurencē.

Ar ļoti augstvērtīgu rezultātu par čempioni kļuva DĀR sportiste Sunete Stella Viljoena, kura aizmeta 66,47 metrus, sasniedzot jaunu Āfrikas rekordu.

Līdz šim labāko rezultātu no Latvijas sportistiem Universiādē sasniedzis sprinteris Ronalds Arājs, kurš izcīnīja ceturto vietu 100 metru distancē.

Kā zināms, pasaules Universiādē Latviju pārstāv 18 vieglatlēti, kā arī pieci galda tenisisti.

Pasaules Universiāde ilgs līdz 23.augustam.