Lagzdiņš vienīgais kandidāts uz Vieglatlētikas savienības prezidenta amatu
Foto: LETA

13. aprīlī noslēdzās Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) juridisko biedru pieteikumu iesniegšanas termiņš uz LVS vēlētajiem amatiem. Uz LVS prezidenta amatu kandidē tikai Arnis Lagzdiņš.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lagzdiņš LVS vadīja jau laikā no 1993. līdz 2001. gadam, bet 2019. gadā viņš atgriezās šajā amatā, kad to pameta Ineta Radeviča. Viņa no LVS prezidentes amata atkāpās pēc 2012. gada Londonas olimpisko spēļu atkārtotām dopinga analīžu pārbaudēm, kurās viņai konstatēja pozitīvus rezultāts.

LVS biedri ievēlēšanai par prezidentu, viceprezidentiem, valdes locekļiem un Revīzijas komisijas locekļiem izvirzījuši kopumā 15 kandidatūras. Uz 11 valdes locekļu amatiem izvirzītas 11 personas, savukārt uz Revīzijas komisijas 3 locekļu amatiem pretendē 4 kandidāti.

Kandidātu saraksti LVS 2021. gada 21. aprīļa vēlēšanām:

LVS prezidenta kandidāts:
Arnis Lagzdiņš

LVS viceprezidentu kandidāti:
Ludmila Beļikova
Andris Smočs

LVS valdes locekļu kandidāti:
Baiba Bļodniece
Emīls Jakrins
Laine Kreicere
Edvīns Krūms
Māris Liguts
Sandijs Pinkulis
Andris Vilcmeiers
Ieva Zunda

LVS Revīzijas komisijas kandidāti:
Līga Dzene
Oskars Garkājs
Anna Titova
Guntis Zālītis.

LVS valde sastāv no 11 valdes locekļiem – valdes priekšsēdētāja, 2 valdes priekšsēdētāja vietniekiem un 8 valdes locekļiem. Savukārt Revīzijas komisijā tiek ievēlēti 3 locekļi. LVS Statūti nosaka, ka, ja par valdes priekšsēdētaju ievēlēts vīrietis, tad vismaz vienam no LVS valdes priekšsēdētāja vietniekiem jābūt sievietei.

LVS pārvēlēšanu kongress notiks 21. aprīlī plkst. 11.00 videoformātā tiešsaistes platformā "Zoom". Attālinātās balsošanas sistēmas darbību nodrošinās uzņēmums "KT Serviss", kas šī gada martā nodrošināja arī Latvijas Sporta federāciju padomes kopsapulci un Latvijas Olimpiskās komitejas Ģenerālo asambleju.

Tags

Ineta Radeviča Latvijas Vieglatlētikas savienība Vieglatlētika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form