Medaļām bagāta Latvijas komandai izvērtusies arī otrā Eiropas veterānu vieglatlētikas čempionāta diena - izcīnīta vēl viena zelta, trīs zelta un trīs bronzas godalgas, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).

Eiropas čempiona titulu augstlēkšanā M75 vecuma grupā izcīnīja Jānis Mankovskis, pārvarot 1,30 metru augstumu.

Savai zelta medaļai augstlēkšanā Laila Pētersone pievienoja sudrabu tāllēkšanā F40 vecuma grupā, uzrādot rezultātu 5,07 m. Eiropas vicečempiona tituls arī Zigurdam Irbem (M75) 3000 m soļošanā – 18:27,19, kā arī Austrai Reinbergai (F85) lodes grūšanā - 7,28 m.

Vēl Latvijia arī trīs bronzas medaļas: 3000 m soļošanā Normundam Ivzānam (M40) un Madaram Breidem (M50), bet Anna Titova (F35) 400 m finālskrējienā finišēja trešā. Viņai labas izredzes pacīnīties par medaļu arī 60 m sprinta distancē, kuras finālā viņa iekļuva ar priekšskrējienu labāko rezultātu – 7,98 sek.

Kā ziņojām, čempionāta pirmajā dienā Latvijas sportisti izcīnīja četras medaļas, no kurām viena bija zelta.