Latvijas paralimpiete Diāna Dadzīte pirmdien, 11. novembrī, pasaules čempionātā para vieglatlētikā izcīnīja zelta godalgu šķēpmešanā.

F56 veselības grupā 12 sportistu konkurencē Dadzīte svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 25,54 metri. Otrā ar rezultātu 22,67 metri palika Irānas sportiste Hasemijeha Moavi Motagiana, bet bronzu ar rezultātu 22,28 metri izcīnīja brazīliete Raisa Roča Mačadu.

Vēl pirmdien pasaules čempionātā para vieglatlētikā lodes grūšanā F38 veselības grupā Dmitrijs Silovs ar personisko rekordu 12,38 metri ieņēma septīto vietu. Pasaules čempiona tituu ieguva austrālietis Kamerons Krombojs (15,73 metri).

Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā kārtējo zelta godalgu pasaules čempionātā para vieglatlētikā izcīnīja Aigars Apinis, uzvarot diska mešanas sacensībās.