Ēriks Rags
Foto: Ēriks Rags

Oficiālā šķēpmešanas kvalifikācijas norma bija 82 metri. Un to trešdien pārvarēja tikai piecu sportistu raidīties šķēpi. Tostarp arī mūsu Ērika Raga šķēps.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Rags, startējot B grupā bija viens no galvenajiem favorītiem. Un to viņš arī pierādīja. Pirmajā metienā Ērika raidītais šķēps aizlidoja tikai 76 metrus un 55 centimetrus taču jau otrajā mēģinājumā – 84 metri un 5 centimetri un garantēta vieta finālā, kas notiks piektdien.

Ēriks Rags: Šodien ar pirmo metienu centos iesildīties nākamajiem diviem un tas arī izdevās. Visā visumā esmu apmierināts. Protams finālā būs citi tālumi, cita cīņa.

Savukārt otrs Latvijas šķēpmetējs – Vadims Vasiļevskis ar rezultātu 78 metri un 20 centimetri A grupā ierindojās 9.vietā un finālsacensībām nekvalificējās.

Tālākais metiens šodien kvalifikācijā padevās Lielbritānijas pārstāvim Stīvam Beklijam – 85 metri un 76 centimetri. Otrais palika Ēriks Rags, bet trešais ar 83 metriem un 24 centimetriem bija Krievijas pārstāvis – Sergejs Makārovs. Savukārt pasaules rekorda īpašniekam – Janam Žeļeznijam nācās samierināties ar 5.vietu un 82 metriem un 44 centimetriem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form