Šķēpmetēja Kociņa izpilda pasaules čempionāta normatīvu
Foto: RIA Novosti/Scanpix

Latvijas šķēpmetēja Anete Kociņa piektdien Ogrē starptautiskajās SELL studentu spēlēs izpildīja šī gada pasaules čempionāta normatīvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Patlaban 21 gadu vecā Kociņa šķēpu raidīja 61,60 metru tālumā, metot 20 centimetrus aiz pasaules čempionāta normatīva. Kociņa savu labāko raidījumu izpildīja piektajā mēģinājumā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Latvijas šķēpmetējas sasniegtais rezultāts šobrīd ir 11. labākais pasaulē.

Viņa otro reizi nedēļas laikā pārsniegusi 60 metru robežu, jo sestdien Latvijas universiādes sacensībās šķēpu meta 60,83 metru tālumā. Šodien viņai ceturtajā mēģinājumā pietrūka viena centimetra, lai raidītu šķēpu tieši 60 metru tālumā.

Pērn Kociņa izpildīja Eiropas čempionāta normatīvu, taču tā kā pirms viņas to jau bija izdarījušas Sinta Sprudzāne, Madara Palameika un Līna Mūze, latvietei kontinenta meistarsacīkstes gāja secen, jo katrā disciplīnā drīkstēja piedalīties tikai trīs sportistes no vienas valsts.

Pirms četriem gadiem Kociņa izcīnīja bronzas medaļu pasaules čempionātā jauniešiem.

Tags

Šķēpmešana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form