Riteņbraucējs Armands Bēcis no "Rietumu – Delfin" komandas sestdien izcīnīja septīto vietu, Igaunijā notiekošā UCI 2.1 kategorijas velobrauciena "Tour of Estonia" noslēdzošajā posmā. Septītais Bēcis bija arī kopvērtējumā, tiekot pie 35 UCI pasaules ranga punktiem, informē sportista komandas pārstāvji.

Kopvērtējumā Bēcis uzvarētājam Grzegoram Stepniakam zaudēja desmit sekundes. Māris Bogdanovičs sacensības noslēdza devītajā vietā. Komandu vērtējumā "Rietumu – Delfin" ieņēma otro vietu, bet "Alpha Baltic Maratoni.lv" – desmito.

Velobrauciena pirmais posms startēja piektdien. Dalībnieki veica ap 200 kilometriem garu distanci no Tallinas līdz Tartu. Uzvarētājs bija Polijas vienības "CCC Sprandi Polkowice" sportists Grzegors Stepniaks. No Latvijas riteņbraucējiem pirmajā posmā ātrākais bija Andris Smirnovs, kurš ieņēma devīto vietu. Taču kopvērtējumā, pateicoties starpfinišos iekrātajiem punktiem, piektais bija Māris Bogdanovičs.

Otrajā posmā sestdien Tartu apkārtnē sportisti veica 144 kilometrus garu distanci. Šoreiz ātrākais izrādījās "Gazprom – RusVelo" braucējs Romāns Maikins. Otrais bija Bācijas sportists Paskals Akermans, bet trešais – Sergejs Papoks. Labāko desmitniekā iekļuva divi Latvijas sportisti. Septītajā vietā ierindojās Armands Bēcis, bet devītais – Emīls Liepiņš, kuri abi ir no "Rietumu – Delfin" komandas.