Latvijas čempiona titulus kalnu divriteņu disciplīnā XCO izcīnījuši divi "Rietumu-Delfin" komandas pārstāvji: Matīss Preimanis vīru grupā un Lelde Ardava sieviešu grupā, informē komandas pārstāvji.

Sacensībās, kas risinājās Cēsīs, Ozolkalna apkaimē elites grupai vīriešiem bija jāveic septiņi apļi pa 4,7 kilometriem katrs. Kopumā distance bija 32,9 kilometrus gara. "Rietumu-Delfin" komandai šajā čempionātā piederēja viss pjedestāls. Pirmais finišēja Matīss Preimanis (laiks - 1:38:53), otrais Ernests Benhens-Bēkens (laiks 1:41:20) un trešais Ivars Prokofjevs (1:47:00).

Sievietēm distance bija 23,5 kilometrus gara (5 apļi x 4,7 km). Uzvarēja Lelde Ardava (laiks - 1:28:18), bet ar otro vietu bija jāsamierinās viņas komandas biedrenei Ivandai Eidukai (1:31:38). Trešajā vietā ierindojās Madara Fūrmane (1:41:05) no komandas "Valmieras Piens".

Junioru grupā medaļu komplekts tika sadalīts sekojoši: 1.vieta Pēterim Janevicam ("NN Sporta klubs"), 2.vieta Arnim Pētersonam ("ZZK-Cēsis-SEB") un 3.vieta Kristam Neilandam ("NN Sporta klubs").