Par "SMScredit.lv" Latvijas BMX čempionāta pirmā posma uzvarētāju elites grupā sestdien kļuva Edžus Treimanis.

Pašreizējais Eiropas čempions finālā pieveica Rihardu Veidi, kaut pēdējos metros viņš strauji spēja pietuvoties. Savukārt trešo vietu izcīnīja Viesturs Morozs.

Pirms tam apvienotajā elites un junioru grupā priekšbraucienos dominēja abi olimpieši Treimanis un Veide, bet abos pārējos priekšbraucienos vislabāk veicās Kristapam Vinteram un Ansim Uškauram. Pusfinālos panākumus guva Veide un Treimanis, bet kā neliels pārsteigums bija Kristera Lejiņa neiekļūšana finālā.

M 17+ grupā uzvaru svinēja Kristaps Konrāds, B 16 konkurencē, nepārspēts palika valmierietis Viesturs Ceplītis, bet starp 15 gadus vecajiem sportistiem panākums Helvijam Babrim.

Sacensībās piedalījās 253 dalībnieki, kas ir pēdējo gadu rekords. Pārstāvēti bija ne vien visu Latvijas BMX klubu braucēji, bet arī vadošie sportisti no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.

Kā ziņots, Latvijas čempionāta turpinājumā gaidāmi posmi arī Jelgavā, Ventspilī, Madonā, Smiltenē un Valmierā.