'AJ Power' kļūst par Latvijas olimpiskās komandas 'Tokija 2020' oficiālo partneri
Foto: Publicitātes foto

Enerģētikas uzņēmumu grupa "AJ Power" uzsāk sadarbību ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK), kļūstot par Latvijas Olimpiskās komandas "Tokija 2020" oficiālo partneri. Sadarbības ietvaros "AJ Power" nodrošinās finansiālu atbalstu Latvijas Olimpiskajai komandai ceļā uz četrgades nozīmīgāko notikumu sportā – Tokijas Olimpiskajām spēlēm, kas norisināsies šā gada vasarā no 24. jūlija līdz 9. augustam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"XXXII Vasaras Olimpiādes spēlēs Latviju pārstāvēs līdz 40 sportistiem 15 sporta veidos un tas ir ievērojams skaits valstij ar mazāk nekā diviem miljoniem iedzīvotāju. Tas parāda, ka Latvijā ir talantīgi un mērķtiecīgi cilvēki un, mēs būdami 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, uzskatām par savu pienākumu atbalstīt savējos. Tāpēc esam nolēmuši kļūt par Latvijas Olimpiskās komandas "Tokija 2020" partneriem un atbalstīt sportistus ceļā uz savu sapni," stāsta Roberts Samtiņš, "AJ Power" uzņēmumu grupas vadītājs.

Līdz Vasaras Olimpiskajām spēlēm Tokijā ir atlikuši pieci mēneši, kuru laikā ir ieplānoti vairāki nozīmīgi pasākumi – tiks prezentēts Latvijas Olimpiskās komandas "Tokija 2020" sastāvs, oficiālie formas tērpi, kā arī tiks atklāts, kuram vai kurai šogad tiks uzticēts Olimpiskajā stadionā ienest valsts karogu atklāšanas ceremonijā. Arī "AJ Power" kā partneri līdzdarbosies šo notikumu realizēšanā, atbalstot šo pasākumu norisi un komunikāciju plašākai auditorijai.

Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis ir gandarīts, ka lielākā Latvijas privātā enerģētikas uzņēmumu grupa "AJ Power" ir izvēlējusies atbalstīt Latvijas Olimpisko komandu "Tokija 2020", palīdzot sagatavoties Olimpiskajām spēlēm. "Priecē, ka Latvijā tik īsā laikā ir izveidojusies mērķtiecīga, ambicioza un veiksmīga uzņēmumu grupa kā "AJ Power", kuras mērķi un vīzija ir līdzīga kā mūsu sportistiem – pierādīt sevi, sasniegt savus labākos rezultātus un kļūt par līderi savā jomā. Kopā ar "AJ Power" strādāsim, lai mūsu sportistu sagatavošanās posms Tokijas Olimpiskajām spēlēm noritētu pēc plāna, un vislabāko sportisko formu sasniegtu tieši četrgades nozīmīgākajās sacensībās."

"AJ Power" ir lielākā Latvijas privātā enerģētikas uzņēmumu grupa, kas darbojas kopš 2014. gada. "AJ Power" piedāvā integrētus enerģētikas pakalpojumus – elektroenerģijas, dabasgāzes tirdzniecību, enerģētikas un saules enerģijas projektu īstenošanu, ka arī dabas resursu nodokļa apsaimniekošanas sistēmu. "AJ Power" uzņēmumu grupas 2019. gada apgrozījums pēc operatīvajiem datiem ir ~83 miljoni eiro.

Tags

Tokija 2020 Tokijas olimpiskās spēles Aldons Vrubļevskis Latvijas Olimpiskā komiteja Olimpiskās spēles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form