Karolīnas komanda "Hurricanes", kurā spēlē Latvijas vārtsargs Artūrs Irbe, Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā otrdien izbraukumā zaudēja Ņujorkas "Rangers" - 2:3 (1:1, 1:2, 0:0).
Karolīnas komandas vārtus sargāja Irbe, atvairot 28 no 31 metiena. "Hurricanes" spēlētāji Rons Frensiss un Artūrs Irbe asistēja Sami Kapanenam, kad viņš otrajā periodā rezultāta starpību samazināja līdz minimumam - 2:3. Trešajā periodā "Hurricanes" neizdevās izglābties no zaudējuma.

Cita Latvijas hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Našvilas komanda "Predators" savā laukumā nospēlēja neizšķirti pret Fīniksas "Coyotes" ar 4:4 (0:3, 2:1, 2:0, 0:0).

Kārlis Skrastiņš un Gregs Džonsons asistēja Vitālijam Jačmeņevam, kad viņš trešā perioda 15.minūtē guva trešos vārtus - 3:4. 21 sekundi pirms pamatlaika beigām "Predators" hokejists Skots Volkers panāca izlīdzinājumu. Papildlaikā vārti netika gūti - 4:4.

Skrastiņš metienus pa pretinieku vārtiem neizpildīja, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs - plus viens.