"Brocēni/LMT" trešdien Dānijas pilsētā Frederīcijā ar 85:77 uzvarēja dāņu komandu "Great Danes" Ziemeļeiropas basketbola līgas (NEBL) spēlē.
Spēles sākumā pārsvars bija dāņiem, kas pirmo ceturtdaļu noslēdza savā labā ar 23:22. Taču pēc pārtraukuma "Brocēni/LMT" spēja atgūt vadību, ko vairs neatdeva līdz pat spēles beigām.

Rezultatīvākais Latvijas komandā bija Sandis Valters, kas spēlē guva 30 punktu. "Brocēni/LMT" komandā tikai viņš trešās ceturtdaļas pirmajās astoņās minūtēs spēja raidīt bumbu grozā.

Mājiniekiem vairākkārt izdevās samazināt deficītu līdz pieciem punktiem, taču lūzumu Dānijas komanda panākt nespēja.

Pēc spēles "Brocēni/LMT treneris Nikolajs Balvačovs atzina, ka komanda bija gatava nopietnai cīņai, un ar savu basketbolistu sniegumu viņš ir apmierināts.

Uzvara pār dāņiem var būt izšķirošā par iekļūšanu NEBL izslēgšanas spēļu turnīrā, teica Balvačovs.

Latvijas komandai tā bija piektā uzvara 12 NEBL spēlēs.