Bulgārijas Svarcelšanas federācija lūdz no līdzjutējiem naudu dopinga sodu nomaksai
Foto: Reuters/Scanpix

Bulgārijas Svarcelšanas federācija (BSF) vērsusies pie līdzjutējiem ar finansiālas palīdzības lūgumu, lai samaksātu sodu par dopinga lietošanas gadījumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aicinājums palīdzēt ar naudu publicēts BSF mājas lapā internetā.

"Soda nesamaksāšanas gadījumā sportisti var zaudēt tiesības piedalīties starptautiskās sacensībās," teikts federācijas paziņojumā.

BSF līdz 18. jūnijam Starptautiskajai Svarcelšanas federācijai (IWF) ir jāsamaksā 250 tūkstošus dolāru liela soda nauda par masveida dopinga pārkāpumiem. Kā ziņojām, 2017. gadā Bulgārijas svarcelšanas izlase uz gadu tika pilnā sastāvā diskvalificēta no starptautiskām sacensībām, kad 2015. gada martā ņemtajās analīzēs 11 izlases sportistu analīzēs tika atrasts anaboliskais steroīds stanozolols. Šī pārkāpuma dēļ Bulgārijas svarcēlājiem bija liegts startēt Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

Par dopinga pārkāpumiem diskvalificētas bija arī Krievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Ķīnas, Moldāvijas, Kazahstānas, Turcijas un Ukrainas Svarcelšanas federācijas, un šo valstu sportisti nepiedalījās 2017. gada pasaules čempionātā.

Tags

Dopings Svarcelšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form