Cēsu "Lekrings" florbolisti piektdien nodrošināja pirmo vietu "Elvi Florbola līgas" vīriešu turnīra regulārajā čempionātā.

Cēsnieki viesos ar rezultātu 7:5 (1:4, 4:0, 2:1) pārspēja Kocēnu "Rubenes" vienību.

"Lekrings" pirmajās 12 minūtēs nonāca iedzinējos ar 0:4, bet pēc tam spēli pagrieza pretējā virzienā un trešā perioda vidū rezultāts bija jau 6:4 viesu labā. Mājinieki no pretinieku atspēlēšanās neatguvās, uzvarot svinot Cēsu florbolistiem.

Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Roberts Zande, bet pretiniekiem divi precīzi metieni bija Matīsam Celmam.

Citā spēlē "Lielvārde"/"FatPipe" izbraukumā ar rezultātu 7:3 (1:1, 2:1, 4:1) guva virsroku pār "Ķekavu".

Uzvara lielvārdiešiem ļāva nostiprināties pirmajā astoņniekā un ar lielākām cerībām raudzīties izslēgšanas turnīra virzienā.

Viesiem rezultatīvu spēli aizvadīja Sandis Mihailovskis, kurš pretinieku vārtos sameta trīs bumbiņas un asistēja vēl divos vārtu guvumos. Divreiz nekļūdīgs bija Dinārs Vaitaitis.

Sieviešu čempionātā jau sestdien sāksies izslēgšanas turnīrs.

Paredzēts, ka pēc regulārā čempionāta "play-off" pirmā kārta jeb ceturtdaļfināls būs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet vēlāk finālčetrinieka turnīrā tiks noskaidroti čempioni, ko plānots izdarīt līdz Jāņiem.

Tāpat plānots, ka fināls šosezon nenotiks "Arēnā Rīga", bet kādā no olimpiskajiem centriem reģionos.