Cēsu "Lekrings" komanda piektdien nonāca vienas uzvaras attālumā no "Elvi florbola līgas" vīriešu turnīra fināla.

Cēsnieki viesos ar rezultātu 7:6 (3:1, 2:3, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Talsu NSS/"Krauzers" komandu un pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-0.

Pēc nospēlētas pusotras minūtes 1:0 talsiniekiem panāca Artis Raitums, bet turpmāko 20 minūšu laikā "Lekrings" guva četrus bezatbildes vārtus. Mājinieki atspēlējās un trešā perioda devītajā minūtē Toms Bitmanis panāca 5:5. Jorens Malkavs ātri vienus vārtus atguva, bet Raitums nepilnas septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu.

Papildlaikā vārti netika gūti un uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles metienu sērijā, kurā ar 3:1 uzvarēja cēsnieki.

Uzvarētājiem pamatlaikā 1+1 iekrāja Pauls Erenbots, Artūrs Jurševskis un Olafs Zvīnis. Mājiniekiem Raitumam bija divi vārti un trīs piespēles, bet Bitmanim - "hat-trick" un viena piespēle.

Tikmēr sērijā starp Kocēnu "Rubene" un "Lielvārde"/"FatPipe" komandām rezultāts ir 1-1.

Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības.

"Elvi Florbola līgas" vīriešu turnīra Superfināls norisināsies 15.aprīlī "Arēnā Rīga".