Daiga Dadzīte atkārtoti ievēlēta Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidentes amatā
Foto: F64

27. aprīlī norisinājās Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK) Ģenerālā asamblejas sapulce, kuras laikā notika arī revidenta, ģenerālsekretāra, viceprezidenta, prezidenta vēlēšanas, un par Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidenti uz trešo termiņu tika pārvēlēta Daiga Dadzīte, informē LPK preses dienests.

Par LPK revidentu ievēlēta Līga Muzikante, ģenerālsekretāre būs Liene Apine, bet viceprezidenta amata pienākumus turpinās pildīt Aigars Apinis, kas arī ievēlēts atkārtoti.

Daigas Dadzīte par prezidenti pārvēlēta trešo reizi, un kopumā Latvijas Paralimpiskajā komitejā darbojas jau deviņus gadus.

Viņas darbības rezultātā attīstīti jauni paralimpiskie sporta veidi, un uz vasaras paralimpiskajām spēlēm Riodežaneiro devās rekordaugsts sportistu skaits. Tāpat Daigas Dadzītes prezidēšanas laikā panākta vienošanās par Latvijas Paralimpiskā sporta centra būvniecību Latvijā, vadīti vairāki starptautiski projekti sporta attīstības jautājumos un veicināta paralimpiskās kustības ttīstība Latvijā.

Dadzītes tuvāko gadu prioritātēs ietilpst pašreizējo paralimpisko un pielāgoto sporta veidu attīstība, jaunu paralimpisko sporta veidu izveide un sportistu piesaiste, vēl lielāka atbalsta veicināšana Latvijas Paralimpiskās vienības sportistiem un viņu treneriem, kā arī Latvijas Paralimpiskās sporta centra būvniecība.

Source

DELFI Sports

Tags

Aigars Apinis (sportists)
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form