Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) trešdienas spēlē Dalasas "Mavericks" savā laukumā ar 106:117 zaudēja Sietlas "Supersonics". Mājinieku sastāvā debitēja Deniss Rodmens, izcīnot 13 atlēkušās bumbas.
Rodmens laukumā aizvadīja 32 minūtes, taču tas neliedza "Mavericks" centra spēlētājam Rašardam Lūisam gūt 30 punktus un izcīnīt 12 atlēkušās bumbas. Šis Lūisam bija personiskais rezultativitātes rekords.

Rodmens NBA čempionātā laukumā atgriezās pēc 11 mēnešu pārtraukuma. Skandalozais uzbrucējs matus bija nokrāsojis zelta krāsā un spēlēja sporta formā ar numuru 70. Rodmens gan vairāk vēlējās numuru 69, taču to liedza NBA noteikumi.

Septiņkārtējs NBA labākais cīnītājs par atlēkušajām bumbām demonstrēja ierasto sniegumu, kuru raksturo daži skaitļi - 13 atlēkušās bumbas, piecas personiskās piezīmes, nulle punktu un viens neliels incidents ar sāncensi. Pirmās ceturtdaļas vidū Rodmens pēc sadursmes ar Sietlas uzbrucēju Rubenu Patersonu apmainījās ar asām frāzēm.

Tieši to vēlējās redzēt dalasieši, kuri bija izpirkuši visas biļetes uz "Reunion Arena" notiekošo maču. Rodmena debiju vēroja 18 203 skatītāji.

Tomēr daudz saistošāk bija sekot Lūisa sniegumam. 20 gadus vecais basketbolists pārtrauca mācībās koledžā, un viņam šī ir otrā sezona NBA. Lūiss svētdienas mačā pret Fīniksas "Suns" guva 21 punktu, bet šoreiz viņš spēlēja vēl produktīvāk. Lūiss mērķī raidīja 13 no 20 metieniem no spēles, bet kopumā viņa rēķinā 30 punkti un 12 atlēkušās bumbas.