Latvijas džudisti Artūrs Kurbanovs un Ņikita Vološins aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnīja zelta godalgas Igaunijas pilsētā Tartu notikušajā Eiropas junioru kausa izcīņas posmā.

Kurbanovs par uzvarētāju kļuva svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, bet Vološins nepārspēts paliks svara kategorijā līdz 81 kilogramam.

Aizvadītajās sacensībās Kurbanovs un Vološins uzvarēja visās četrās cīņās.

Pie sudraba medaļas izdevās tikt Latvijas džudistiem Mihailam Šteinbukam svara kategorijā līdz 66 kilogramiem un Artūram Ņikiforenko svara kategorijā līdz 100 kilogramiem.

Tikmēr bronzas godalgas savā īpašumā ieguva Deniss Aņiščenko svara kategorijā līdz 66 kilogramiem un Vadims Lando svara kategorijā līdz 100 kilogramiem.

Savukārt piekto vietu izcīnīja Latvijas sportisti Dmitrijs Haratjans svara kategorijā līdz 66 kilogramiem, Staņislavs Ļebedevs svara kategorijā līdz 73 kilogramiem un Artēmijs Naumovs svara kategorijā līdz 81 kilogramam.

Tāpat piekto vietu sieviešu sacensībās izcīnīja arī Jekaterina Bibika svara kategorijā līdz 52 kilogramiem.